معرفی سامانه

ابتدا باید در سامانه عضو شوید.و بعد می توانید با انتخاب ورود به سامانه به صفحه ورود وارد شوید.بعد از ورود به محیط پنل کاربری خود در قسمت منو ، ثبت طرح و پروژه را انتخاب کنید.بعد باید اطلاعات فرم را کامل کنید.طرح شما در سامانه ثبت خواهد شد.
ابتدا باید در سامانه عضو شوید.و بعد می توانید با انتخاب ورود به سامانه به صفحه ورود وارد شوید.بعد از ورود به محیط پنل کاربری خود در قسمت منو ، ثبت مشکلات پروژه را انتخاب کنید.بعد باید اطلاعات فرم را کامل کنید.تا اطلاعات مربوط به مشکلات پروژه شما در سامانه ثبت شود.
ابتدا باید در سامانه عضو شوید.و بعد می توانید با انتخاب ورود به سامانه به صفحه ورود وارد شوید.بعد از ورود به محیط پنل کاربری خود در صفحه اصلی پنل ، می توانید مطالب و تجربیات خود را به اشتراک بگزارید.و در قسمت دوستان شما می توانید هم استانی و همشهری های خود بیابید و تا انها بتوانند مطالب و پست های شما را دنبال کنند.
با مراجعه به قسمت ثبت نام در سامانه و شروع از قسمت ثبت نام ، ثبت نام را آغاز کنید.
شما در بخش ورود به سامانه در پایین صفحه بر روی لینک رمز عبورم را فراموش کرده ام  کلیک نمایید و مجددا ایمیل خود را وارد کرده تا کلمه عبور جدیدی برایتان ارسال شود.
همانگونه که در صفحه تماس با ما سایت ذکر شده است ساعت پاسخگویی تلفنی از ساعت 10 تا 12 می باشد.بقیه ساعات روز پاسخگویی از طریق ایمیل ذکر شده در سامانه است.
در حال بارگزاری ...