about Us Image
About Us Image

مطالبه گری یک مهارت است و نیاز به آموزش و یادگیری دارد در دوره مطالبه گری مخاطب راجع به اهمیت ارزیابی شورای شهر مطلع خواهد شد و در جریان تجربه ارزیابی های مردمی قرار خواهد گرفت. هدف این دوره ارتقاء قدرت و توان ارزیابی عموم مردم خاصه کنشگران فعال اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی برای شناخت مدیران اصلح است، در این دوره تلاش شده است ضمن آشنایی با فرآیند ارزیابی، ابزارهای مربوطه نیز در اختیار مخاطب قرار گیرد.

دوره های آموزشی عمومی

دوره های آموزشی ضمن خدمت با هدف ايجاد نگرش راهبردی و همسوسازی برنامه ها و توانمندسازی و توسعه منابع انسانی می باشد

دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی

دوره های مناسب مهندسین و مدیرانی که در صدد فراگیری قابلیت ها و ارتقای توانایی خود در حوزه ی تولید و پروژه هستند. با ارائه دوره های تخصصی مربوط و تکنیک های به روز و مدیریت پروژه، به علاقه مندان این حوزه کمک میکند توانایی های خود را افزایش دهند تا به عنوان یک فرد حرفه ای به فعالیت در پروژه های گوناگون بپردازند.

با مراجعه به قسمت ثبت نام در سامانه و شروع از قسمت ثبت نام ، ثبت نام را آغاز کنید.
شما در بخش ورود به سامانه در پایین صفحه بر روی لینک رمز عبورم را فراموش کرده ام کلیک نمایید و مجددا ایمیل خود را وارد کرده تا کلمه عبور جدیدی برایتان ارسال شود.
همانگونه که در صفحه تماس با ما سایت ذکر شده است ساعت پاسخگویی تلفنی از ساعت 10 تا 12 می باشد. بقیه ساعات روز پاسخگویی از طریق ایمیل ذکر شده در سامانه است.
ابتدا باید در سامانه عضو شوید. و بعد می توانید با انتخاب ورود به سامانه به صفحه ورود وارد شوید. بعد از ورود به محیط پنل کاربری خود در قسمت منو ، ثبت طرح و پروژه را انتخاب کنید . بعد باید اطلاعات فرم را کامل کنید . طرح شما در سامانه ثبت خواهد شد.
ابتدا باید در سامانه عضو شوید. و بعد می توانید با انتخاب ورود به سامانه به صفحه ورود وارد شوید. بعد از ورود به محیط پنل کاربری خود در قسمت منو ، ثبت مشکلات پروژه را انتخاب کنید . بعد باید اطلاعات فرم را کامل کنید .
ابتدا باید در سامانه عضو شوید. و بعد می توانید با انتخاب ورود به سامانه به صفحه ورود وارد شوید. بعد از ورود به محیط پنل کاربری خود در صفحه اصلی پنل ، می توانید مطالب و تجربیات خود را به اشتراک بزارید.
اخبار
گزیده ای از اخبار و اطلاع رسانی
دکتر محسن رضایی: حمایت از تولید در دستور کار دولت است
دکتر محسن رضایی: حمایت از تولید در دستور کار دولت است
1400/10/2 00:00:00
کمیسیون اقتصادی مجلس خبرگان رهبری با حضور معاون اقتصادی رئیس‌جمهور تشکیل جلسه داد.
ریشه رشد نقدینگی در بودجه کنترل می‌شود
ریشه رشد نقدینگی در بودجه کنترل می‌شود
1400/10/5 00:00:00
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در بودجه منابع و مصارف باهم همخوانی دارند، درآمدها واقعی دیده‌شده و هزینه‌های دولتی به‌غیر از حقوق کاهش داشته است، چراکه کسری بودجه‌ برای دولت خط قرمز است.
در حال بارگزاری ...